Το πρόγραμμα της Α κατηγορίας Δωδεκανήσου

Αθλητικά

Μετά από κλήρωση που έγινε στα γραφεία της ΕΠΣΔ σας παρουσιάζουμε το πλήρες πρόγραμμα στην Α κατηγορία . Μετά από απόφαση των ομάδων η έναρξη του πρωταθλήματος θα ξεκινήσει στις 22 Σεπτεμβρίου .

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΕ ΚΩΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

 

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΕ ΚΩΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

 

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΕ ΚΩΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

 

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΕ ΚΩΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

 

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΕ ΚΩΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

 

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΕ ΚΩΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

 

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΕ ΚΩΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ

 

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΑΕ ΚΩΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

 

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΕ ΚΩΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ

 

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΕ ΚΩΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

 

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΕ ΚΩΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

 

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΕ ΚΩΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

 

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΕ ΚΩΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

 

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΑΕ ΚΩΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

 

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΕ ΚΩΣ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

 

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΕ ΚΩΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

 

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΕ ΚΩΣ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

 

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

 

19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

 

20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΕ ΚΩΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

 

21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΕ ΚΩΣ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.

 

22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΕ ΚΩΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

 

23η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΕ ΚΩΣ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

 

24η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΕ ΚΩΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

 

25η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΚΩΣ

 

26η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΕ ΚΩΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *