Η κλήρωση στον 6ο Όμιλο στην Γ Εθνική

Το πλήρες πρόγραμμα στην Γ εθνικη  6ος όμιλος είναι το παρακάτω.

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ – Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο

Ρεπό: Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ – ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο – Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ – Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

Ρεπό: ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

Ρεπό: ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο – Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο

Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. – Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ
Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο – Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο – ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

Ρεπό: ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο – Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

Ρεπό: ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο – ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Ρεπό: ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο – Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ

Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

Ρεπό: Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.

Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο
Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

Ρεπό: Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο
Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

Ρεπό: ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ – Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ

Ρεπό: ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο – Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ – ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ – Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.

Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο

20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

Ρεπό: ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.

21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. – Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο

Ρεπό: ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

Ρεπό: ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο

23η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. – ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο
Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

24η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο
Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

25η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο – ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο
Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο

Ρεπό: Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ

26η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο – ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ Α.Π.Ο
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ – Α.Ο. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Α.Ο – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ.
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *