Οι ορισμοί διαιτητών σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΔ

Αθλητικά
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΚΟΣΚΙΝΟΥ Σάββατο 03/11/18 14:45 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
2. ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Σάββατο 03/11/18 14:45 ΚΑΖΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
3. ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ Σάββατο 03/11/18 14:45 ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι., ΛΑΖΟΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
4. ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ Σάββατο 03/11/18 14:45 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.
(Παρατηρητής: ΜΑΤΣΑΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
5. Α.Ε.Ρ.Α. – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥ Σάββατο 03/11/18 14:45 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
6. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΒΑΤΙΟΥ Σάββατο 03/11/18 14:45 ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ ΨΙΝΘΟΥ Σάββατο 03/11/18 14:45 ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΤΑΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΙΚΗΣ ΦΙΛΗΜΟΝΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
8. Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Κυριακή 04/11/18 14:45 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
9. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΚΗ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/11/18 14:45 ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΛΥΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ Σάββατο 03/11/18 14:45 ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΒΕΛΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)
11. ΕΥΚΛΗΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ Σάββατο 03/11/18 17:00 ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΑΝΕΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
12. ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥ Κυριακή 04/11/18 14:45 ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΒΕΛΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
13. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑ Κυριακή 04/11/18 14:45 ΚΑΖΑΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
14. ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΜΑΛΩΝΑΣ Κυριακή 04/11/18 14:45 ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ Κυριακή 04/11/18 13:15 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΤΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)
16. ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ ΖΗΠΑΡΙ Κυριακή 04/11/18 13:30 ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΜΑΜΜΗΣ ΔΑΥΙΔ)
(Παρατηρητής Δ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
17. ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ – ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΚΕΦΑΛΟΥ Κυριακή 04/11/18 14:15 ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΝΤΟΚΟΣ Μ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΦΟΥΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)
Γ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΩΝΑΣ Κυριακή 04/11/18 11:00 ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Δ: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
19. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ Κυριακή 04/11/18 14:45 ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ.
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
20. ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ Κυριακή 04/11/18 14:45 ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)
21. ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΙΠΠΟΤΕΣ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ Κυριακή 04/11/18 14:45 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)
22. ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ Ε.Α.Κ. Κυριακή 04/11/18 16:15 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *