Monday 23 October 2017

athletic logo white

noname

arf

 
 

epsd111

Τα αποτελέσματα στους σημερινούς αγωνες ποδοσφαίρου είναι 

Γήπεδο Καρδάμαινας (12.30): Δόξα Κ.- Ηρακλής Μ. 1-5 Τελικό 

Διαιτησία: Ωραιόπουλος, Παρχαρίδης, Τονίδης

Γήπεδο Πηγαδίων (15.00): Ποσειδών Κ.- ΑΕΡΑ  0-3 Τελικό

10′ Μασάδο 0-1

43′ Μασάδο  0-2

Διαιτησία: Δουλγέρης, Κούτσης, Αντωνάς

Γήπεδο Βατίου (16.00): Διαγόρας Β.- Άρης  0-3  Τελικό

39΄Μπαιρακτάρης 0-1

58′ Αξιωτης  0-2

87′ Σακελλάρης 0-3

Διαιτησία: Γιαννουκάς, Τσέτσος, Σαρρής

Γήπεδο ΕΑΚ (16.00): Κατταβιά- Φοίβος   0-2 Τελικό

19′ Στεφανίδης 0-1

32′ Τζιβίλογλου 0-2

Διαιτησία: Πατσιόπουλος, Λάζος, Μπέκας

Γήπεδο Παστίδας (16.00): Αστέρας Π.- Κλεόβουλος  5-4  Τελικό

37΄Κόκκινη Πιτσουρδάκης(Κλεόβουλος)

2′ Κολιοκώστας 0-1

5′ Ταγκάεφ  0-2

39′ (πεν) Στεργιόπουλος 1-2

44′ (πεν) Στεργιόπουλος  2-2

48′ Στεργιόπουλος  3-2

50′ Κολιοκώστας 3-3

53′ Πολυχρόνης 4-3

71′ Κακλαμάνος 4-4

78′ Σκόρπος 5-4

Διαιτησία: Ατσικνούδας, Μαυρουδής, Καλκαβούρας

Γήπεδο Ψίνθου (16.00): Δόξα Ψ.- Διγενής  0-2 Τελικό

52′ Τζουανάκης 0-1

83′ Νίκας 0-2

Διαιτησία: Παπαγιαννίδης, Μοσχάτος, Καραγιάννης

*Β’ κατηγορία (Α’ όμιλος)- 1η αγωνιστική:

Γήπεδο Απολλώνων (16.00): Απόλλων Απ.- Δαμάγητος  3-1

Διαιτησία: Παπαβασιλείου, Σταυρούλιας, Βλάχος

epsdod

epsd

 

Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(6η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1. ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ Σάββατο 21/10/17 12:30 ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΤΟΝΙΔΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
 
2. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α. ΠΗΓΑΔΙΩΝ Σάββατο 21/10/17 15:00 ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΟΥΤΣΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
3. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΤΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΟΥΓΚΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
 
4. ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Ε.Α.Κ. Σάββατο 21/10/17 16:00 ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΜΠΕΚΑΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
6. ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ ΨΙΝΘΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
 
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Κυριακή 22/10/17 13:30 ΚΑΖΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΖΗΣΙΜΟΣ-ΑΚΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
 
8. ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ Κυριακή 22/10/17 13:30 ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΙΚΗΣ ΦΙΛΗΜΟΝΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΒΛΑΧΟΣ B.
(Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)
 
10. ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΤΗΛΟΣ ΦΑΝΩΝ Κυριακή 22/10/17 11:30 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
 
11. ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΧΑΛΚΗ ΣΥΜΗ Κυριακή 22/10/17 13:00 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΚΑΨΗΣ ΕΜΙΛΙΑΝΟΣ)
 
12. ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Κυριακή 22/10/17 15:30 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΒΕΛΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
 
13. ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΗΡΕΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΜΑΝΕΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
 
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14. ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ.
(Παρατηρητής: ΜΑΛΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
15. ΕΥΚΛΗΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΕΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
 
16. ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΑΤΣΑΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
 
17. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ ΜΑΣΣΑΡΩΝ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ.
(Παρατηρητής: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
 
Γ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18. ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. Ε.Α.Κ. Κυριακή 22/10/17 13:30 ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
19. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ ΔΙΜΥΛΙΑΣ Κυριακή 22/10/17 13:45 ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΓΑΤΗ Ε.
(Παρατηρητής Δ: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)
 
20. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΚΑΖΑΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής Δ: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
 
21. ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΦΑΝΩΝ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Δ: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
22. ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ ΚΑΛΑΘΟΥ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΡΗΤΙΚΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)
 
23. ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ Ε.Α.Κ. Κυριακή 22/10/17 16:30 ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ.
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)

astir diarkeias

Την προσεχή Κυριακή αρχίζει η νέα… «περιπέτεια» του Α.Σ.Τ.Ι.Ρ. στο πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής, στο γυναικείο ποδόσφαιρο. Η ομάδα μας υποδέχεται στις 12:00, στο γήπεδο των Αγίων Αποστόλων, τον Διαγόρα Ικαρίας και θέλει να ξεκινήσει με το δεξί σ’ ένα ιδιαίτερα σημαντικό παιχνίδι. Η οικογένεια του Α.Σ.Τ.Ι.Ρ. προσκαλεί το φίλαθλο κόσμο στο γήπεδο για να στηρίξει την προσπάθεια των κοριτσιών να πάρουν το πολύτιμο «τρίποντο». Στην αναμέτρηση της Κυριακής δεν θα αγωνιστούν τέσσερις αθλήτριες λόγω προβλημάτων τραυματισμών. Ο Ευθύμιος Ράδος δεν θα έχει στη διάθεσή του, την Παναγιώτη Κούκου, την Κατερίνα Εμπετζά, την Ραφαέλα Χατζηλιαμή και την Ιωάννα Γαϊτάνου.

ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ

Ο Α.Σ.Τ.Ι.Ρ. ανακοινώνει ότι έχει ξεκινήσει η προπώληση των εισιτηρίων διαρκείας, τα οποία κοστίζουν μόλις 10 ευρώ για όλα τα εντός έδρας παιχνίδια της ομάδας μας. Η νέα προσπάθεια του συλλόγου ξεκινάει και οι αθλήτριες περιμένουν τη συμπαράσταση απ’ όλο τον κόσμο, προκειμένου να πετύχει τους στόχους τoυ.

Διαβάστε ακόμα

Web Analytics