Friday 23 February 2018

athletic logo white

noname

epsd

Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(18η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1. ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00
(Παρατηρητής: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ)
 
2. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΠΗΓΑΔΙΩΝ Σάββατο 10/02/18 15:00
(Παρατηρητής: ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
3. ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ Σάββατο 10/02/18 15:00
(Παρατηρητής: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ ΠΑΣΤΙΔΑ Σάββατο 10/02/18 15:00
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ)
 
5. Α.Ε.Ρ.Α. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΑΦΑΝΤΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00
(Παρατηρητής: ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ)
 
6. ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΛΙΝΔΟΥ Κυριακή 11/02/18 13:15
(Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
7. ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΟΣΚΙΝΟΥ Κυριακή 11/02/18 13:30
(Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8. ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ ΛΑΡΔΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00
(Παρατηρητής: ΚΟΥΓΚΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
9. ΝΗΡΕΑΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Κυριακή 11/02/18 15:00
(Παρατηρητής: ΛΥΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
 
10. ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Κυριακή 11/02/18 15:00
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ)
 
11. ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ Ε.Α.Κ. Κυριακή 11/02/18 17:30
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
12. ΤΗΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ ΤΗΛΟΥ Τρίτη 13/02/18 12:00
(Παρατηρητής: ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
 
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13. ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ ΝΙΣΥΡΟΥ Πέμπτη 08/02/18 12:00 ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
 
14. ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ ΜΑΛΩΝΑΣ Κυριακή 11/02/18 15:00
(Παρατηρητής: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ)
 
15. ΙΠΠΟΤΕΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Κυριακή 11/02/18 15:00
(Παρατηρητής: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
 
16. ΕΥΚΛΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ Κυριακή 11/02/18 15:00
(Παρατηρητής: ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
 
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(11η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17. ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΛΑΚΚΙ Κυριακή 11/02/18 11:30
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
 
18. ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟΥ Κυριακή 11/02/18 13:00
(Παρατηρητής: ΚΑΤΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
 
19. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ ΖΗΠΑΡΙ Κυριακή 11/02/18 14:00
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ)
 
20. ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ ΖΗΠΑΡΙ Κυριακή 11/02/18 16:45
(Παρατηρητής: ΜΑΝΗΣ ΠΑΝ.)
 
Γ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ Ε.Α.Κ. Σάββατο 10/02/18 18:00    
22. ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ Κυριακή 11/02/18 11:15    
23. ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣ ΣΑΛΑΚΟΥ Κυριακή 11/02/18 15:00    
24. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ Κυριακή 11/02/18 15:00    
25. ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΡΟΔΙΑΚΟΣ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ Κυριακή 11/02/18 15:00

Διαβάστε ακόμα

Web Analytics