Saturday 16 December 2017

athletic logo white

noname

veteranoi

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του τουυρνουά βετεράνων φιλαθρωπίας που διοργανώνεται από τον ΔΟΠΑΡ. Σήμερα στα γραφεία της ΕΠΣΔ παρέστησαν οι εκπρόσωποι των ομάδων και στην συνέχεια έγινε η κλήρωση που είναι και η ακόλουθη.

 

 

1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΦΑΝΤΟΥ            
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ            
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ            
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ            
Ρεπό: ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ            
ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ            
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ            
ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ            
ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ            
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ            
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ            
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΦΑΝΤΟΥ            
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ            
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ            
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ            
ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ            
ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ            
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ            
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ            
Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ - ΑΦΑΝΤΟΥ            
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ            
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ            
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ            
Ρεπό: ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ            
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ            
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ            
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ            
Ρεπό: ΑΦΑΝΤΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΑΝΤΟΥ - ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ            
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ            
ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ            
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ            
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ            
Ρεπό: ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ            
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΦΑΝΤΟΥ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ            
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ            
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ            
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ            
ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ            
ΑΦΑΝΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ            
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ            
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ            
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ            
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ            
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΦΑΝΤΟΥ            
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ            
Ρεπό: ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΑΝΤΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ            
ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ - ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ            
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ            
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ            
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ            
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

 

 

Διαβάστε ακόμα

Web Analytics